Jesteśmy dumni z naszych absolwentów. Są znani i cenieni. Zmieniają świat i dobrze zarabiają.

Justyna De Prado

Life coach

Pracuje z kobietami i pomaga im osiągnąć to, czego tak naprawdę chcą dla siebie od życia. Pomaga im osiągnąć poczucie spełnienia życiowego, dzięki któremu emanują entuzjazmem i radością.

Coaching z Justyną to przebudzenie. Jej klientki odkrywają wartości, które decydują o ich życiowych wyborach. Poznają ograniczenia sprawiające, że nie podejmowały do tej pory działań. Uczą się strategii, które pozwalają im realizować  swoje cele emocjonalne, personalne i zawodowe. Wszystko po to, aby zdobyć to, czego chcą.

Prowadzi coaching indywidualny i warsztaty grupowe: „Właśnie tak chcę żyć”.

www.happylifecoachingblog.wordpress.com

Ella Kuszyk

Trenerka, coach zdrowia, dietetyczka

Prowadzi autorski program Schudnij Raz na Zawsze, w którym pokazuje, w jaki sposób zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze i jak pokonać trudności z tym związane. Uczy jak się odżywiać, aby pozbyć się raz na zawsze zbędnych kilogramów i wpłynąć na stan swojego zdrowia i samopoczucia.

Robi to, ponieważ sama miała poważne problemy zdrowotne, a jej doświadczenia spowodowały, że aktualnie pomaga innym kobietom wrócić do zdrowia i zatroszczyć się o siebie. W pracy indywidualnej kładzie duży nacisk na dopasowanie poszczególnych elementów żywienia do preferencji i możliwości oraz stanu zdrowia danej osoby, przez co realizacja celów jest dużo prostsza.

Współpracuje przede wszystkim z kobietami, które zmagają się z zaburzeniami hormonalnymi, z chorobami autoimmunologicznymi czy zaburzeniami metabolicznymi.

Prowadzi coaching indywidualny i warsztaty grupowe.

www.ellakuszyk.com

Anna Koprowska

Coach zmiany zawodowej

Pomaga kobietom pracującym na etacie, w korporacji, które są niezadowolone ze swojej obecnej pracy, odnaleźć nowy pomysł zawodowy na siebie oparty na ich potencjale oraz zainteresowaniach, który da im satysfakcję oraz równowagę praca-dom. Pomaga przygotować się mentalnie i zacząć działać w kierunku zmiany, która doprowadzi ich do momentu, w którym powiedzą: „Nareszcie robię to, do czego zostałam stworzona i mi za to płacą!”

Prowadzi warsztaty grupowe, indywidualny program coachingowy oraz kurs online: „Odkryj właściwy pomysł zawodowy na siebie i zmotywuj się do działania”.

www.SpelnijSieZawodowo.pl

Agnieszka Świrska

Coaching dla singielek

Znajdź odpowiedniego partnera, stwórz trwały związek i pozostań sobą!

Autorka bloga dla singielek oraz programu coachingowego „singLOVE!, w ramach którego pomaga kobietom znaleźć odpowiedniego partnera, stworzyć trwały związek i pozostać sobą. Od 9 lat wspiera ludzi w budowaniu bliskich i satysfakcjonujących relacji. Pracuje z singielkami, bo głęboko wierzy, że każda kobieta poszukująca wymarzonego partnera wreszcie go znajdzie, jeśli tylko będzie na to naprawdę zdecydowana i otwarta, będzie wiedziała, jakiego związku szuka oraz… nie będzie czekała na Niego, siedząc na kanapie 🙂

Prowadzi coaching indywidualny, warsztaty grupowe. Oferuje popularny kurs online „Kurs na miłość”.

www.agnieszkaswirska.pl

Izabella M. Wojtaszek

Coach zdobywania pracy marzeń

Projektantka kariery.  Autorka książki „Pasja to za mało, czyli jak się spełniać, rozwijać i zarabiać”. Twórczyni CVnaWymiar.pl – wielowymiarowego sposobu pisania CV, który pomógł setkom osób w zdobyciu pracy marzeń w Polsce i za granicą. Autorka 10 ebooków, w których prezentuje poparte dowodami metody zdobywania pracy marzeń, w tym poszukiwanie pracy przez media społecznościowe.

Prowadzi coaching indywidualny i grupowy.

www.pracanawymiar.pl

Maria Nowak-Szabat

Coach zdrowia według Ajurwedy

Pracuje z kobietami, które mają problemy ze zdrowiem. Pomaga im zrozumieć przyczyny, znaleźć rozwiązania i wcielić je w życie.

Pracuje według zasad Ajurwedy i pomaga ludziom z niej korzystać. Wkłada serce w to, żeby Ajurweda była zrozumiała i dostępna. Pracuje holistycznie, łącząc ją z psychologią, jogą i coachingiem zdrowia. Wspólnie z mężem Michałem prowadzi Gabinet terapii ajurwedyjskich we Wrocławiu. Jest mamą Jagódki i Kazika. Ajurweda jest tym, czym żyją na co dzień.

Prowadzi kursy on-line „Oczyszczanie z Ajurwedą w 21 dni”,  „Psychologia Ajurwedy”, „Odchudzanie z  Ajurwedą” oraz rozbudowany kurs Ajurwedy. Pracuje z klientami również indywidualnie.

www.agni-ajurweda.pl

Monika Pabijańska

Coach strategii marki

Pomaga małym firmom usługowym stać się dobrą marką: zauważalną, zapamiętywalną i zakupywalną. Pracuje z biznesami, które istnieją na rynku już jakiś czas i są gotowe na przejście na wyższy poziom funkcjonowania. Uwalnia przepływ energii i pieniędzy w biznesie, a także ich właścicieli od nadmiernego w nich „zaplątania”.

Autorka książki „Psychomanipulacja w polityce”, absolwentka nauk politycznych, czynna obserwatorka ukraińskich wyborów podczas pomarańczowej rewolucji. Przejechała Europę starym, czerwony Renault i została aresztowana we Francji:)

Dumna mama, którą chciała być od dziecka. I również od dziecka chciała zmieniać świat – co też czyni.

www.planbie.pl

Agata Węgier-Ciornei

Coach kobiet na rozdrożu zawodowym

Po pracy z nią kobiety mówią: spełniam się zawodowo i żyję w zgodzie z moim wewnętrznym kompasem.

Agata pomaga im odkryć talenty, pójść na „odwyk”od blokującego perfekcjonizmu i uniknąć wypalenia zawodowego. Energia, empatia, umiejętność wydobywania indywidualnego, unikatowego potencjału z ludzi to jej znaki rozpoznawcze.

Jest też certyfikowanym Reiss Profile Masterem i pomaga poznać najgłębszą, indywidualną motywację wewnętrzną.

Prowadzi  warsztaty, indywidualne konsultacje, procesy grupowe, a także rozwojowe kręgi kobiet.

www.facebook.com/agata.wegierciornei

Anetta Uznańska

Coach dietetyczny

Jest coachem od szczupłej i zdrowej sylwetki. Wspiera osoby, które prowadzą nierówną walkę o zgrabną figurę. Z Anettą walczą skutecznie o trwałe efekty, w zgodzie ze sobą, z radością, bez efektu jo-jo.

Pracuje z klientami nad trzema obszarami: sposobem odżywiania (pomaga im dobrać taki, jaki lubią), aktywnością fizyczną (taką, która ich cieszy i daje energię) i zmianą myślenia o odchudzaniu. W procesie coachingu dietetycznego odkrywają dla siebie te trzy elementy i dokonują trwałych zmian.

Jest dietetyczką z wieloletnią pasją do zdrowego stylu życia, odżywiania i sportu.

www.oretychudne.pl

Katarzyna Wnękowska

Coach (Nie)Spełnionych Kobiet

Specjalizuje się w pracy z właścicielkami firm, które są przemęczone, którym brakuje satysfakcji i zadowolenia z tego, co robią. Pomaga im zwiększyć moc i odzyskać wewnętrzną równowagę, aby skutecznie i bardziej efektywnie zarządzały sobą i swoją firmą.

Pracuje z klientkami w oparciu o swoją autorską metodę ”4 Kroków do Spełnienia©”. Zawiera ona w sobie zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają kobietom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych.

www.SpelnionaKobietaBiznesu.pl

www.KatalizaCoaching.pl

Joanna Religa

Coach przedsiębiorczości

Pomaga mamom małych dzieci zbudować swój mikrobiznes.

Ratuje kobiece marzenia o dochodowym mikrobiznesie. O życiu, w którym nie muszą wybierać wbrew sobie. O codzienności, w której mogą pracować bez wyrzutów sumienia, że za mało czasu spędzają z dziećmi. O satysfakcji z posiadania własnego mikrobiznesu i budowania go według własnej wizji i stylu życia. I o zarabianiu na tym, co kochają najbardziej.

Używa narzędzi coachingowych i mentoringowych. Posługuje się również testem badającym indywidualną motywację wewnętrzną – Reiss Motivation Profile.

www.joannareliga.pl

Ewa Tyralik

Trenerka komunikacji i relacji

Jest mentorką dobrych rozmów. Ze sobą. Z partnerem. Z mamą. Z dzieckiem. Ze wspólnikiem. A także, z zamiłowania – z pieniędzmi i bogactwem. Pomaga odkryć, o co chodzi, że nie wychodzi i dogadać się. Jest autorką poradnika „Ewka, co cię ugryzło? Jak się zrozumieć i porozumieć”. Prowadzi wykłady i warsztaty komunikacji.

Wraz z Izą Kaźmierczak prowadzi edukacyjny projekt online JestemBogata.pl. W szkoleniach SPA pieniędzy, Gotowe na więcej oraz Jak rozmawiać z dzieckiem o pieniądzach wzięło udział ponad 750 osób.

www.ewatyralik.com

www.jestembogata.pl

Krystyna Bezubik

trenerka/coach pisania

Pracuje z osobami, które chcą pisać tak, by inni chcieli to czytać.

Doktor literaturoznawstwa, pisarka, autorka „Piszę, bo chcę. Poradnik kreatywnego pisania”. Pomaga osobom piszącym w realizacji marzeń, uwalnianiu tekstów z szuflad. Wspiera ich w szukaniu inspiracji, pokonywaniu blokad twórczych, nauce warsztatu pisarskiego i wydawniczego. Pracuje również z osobami, którzy swoimi tekstami pragną przyciągnąć potencjalnych klientów.

Prowadzi coaching indywidualny, oferuje kursy: pisania prozy, pisania na blog zawodowy, pisania poradników. Autorka onlinowego kursu wydawania i promocji książki.

www.piszebochce.pl

Marta Kaim

Coach dla „zapędzonych” kobiet

Specjalizuje się w pracy z kobietami, które żyją w pędzie i stresie. Czują, że brakuje im energii, czasu oraz wiary w siebie. W swojej pracy łączy różne techniki ze swoją metodą pracy Trójkąt Mocy, a to sprawia, że pomaga klientkom skutecznie poukładać ich życie w taki sposób, aby żyły w zgodzie ze sobą i realizowały własne marzenia.

Coach i Mentor ICF, trener mentalny, autorka popularnych programów coachingowo-rozwojowych „Jesteś ważna!” oraz „Jesteś ważna – Ty i Twoja firma!”.  Napisała dwie książki „Jesteś ważna. Czas, emocje i Ty” oraz „Pisanie jest ważne”.

Prowadzi coaching indywidualny i warsztaty grupowe.

www.martakaim.pl

Marzena Kopta

Trenerka komunikacji, Coach

Pracuje z kobietami, które w środku swojego życia czują, że UTKNĘŁY. Z tymi, które mają coraz większą świadomość, że nie radzą sobie zbyt dobrze ze swoją sytuacją życiową. Pomaga im ruszyć to, co ciężkie, odnaleźć siebie i poukładać od nowa.

Prowadzi warsztaty grupowe dla kobiet, na których uczy je radzić sobie z emocjami, mówić tak, aby być słyszaną i wspieraną oraz asertywnie pokazywać granice. Pracuje w oparciu o Porozumienie bez Przemocy oraz Zen Coaching. Prowadzi program grupowy online „W połowie drogi”. Oferuje spotkania indywidualne.

Autorka książki „Podążając za Żyrafą”. Mama 9-letniej Hani.

www.autentyczni.com.pl

Joanna Baranowska

Coach mam na własnych zasadach

Pomaga im odbudować swoje życie po urodzeniu dziecka, zbudować zgodną ze sobą równowagę i zyskać więcej miłości i radości dla siebie, dzieci i rodziny.
Wspiera rodziców w byciu dobrym i skutecznym rodzicem.

W jej programach MAMA BEZ FRUSTRACJI I POCZUCIA WINY i NARZĘDZIOWNIK RODZICA DZIECKA 2-6 LAT wzięły udział setki mam.

Edukatorka i promotorka Pozytywnej Dyscypliny w Polsce. Udziela wywiadów w Radiowej Trójce, Magazynie Sens i TVN Style.

Mama Antka (6) i Zuzi (4).

www.joannabaranowska.pl

www.pozytywnadyscyplina.pl  

Monika Kurdej

Coach – psychodietetyk

Pomaga zapracowanym i zmęczonym kobietom wyglądać i czuć się dobrze. Mówi o sobie: „Odchudzam i odmładzam. Upiększam świat”.
W pracy z nią kobiety odkrywają rytm swojego odchudzania, a potem stosują metody i sposoby prowadzące do zmiany sylwetki. Specjalizuje się w coachingu dietetycznym tzw. kobiet sukcesu, które często są przemęczone i niedożywione, więc najpierw pomaga im odbudować witalność. Po to, aby mogły oprzeć się wszelkim pokusom… także temu torcikowi bezowemu w ulubionej kawiarni. Uczy, jak można najlepiej i najprościej odzyskać harmonię, której potrzebuje ciało.
Zaraża swoją ideą: ZASMAKUJ W ŻYCIU.
Autorka poradnika „Przygotuj się na pokusy”. Prowadzi coaching indywidualny i warsztaty.

Małgorzata Chołuj

Coach stylu życia i wewnętrznej harmonii

Pracuje z kobietami, które pragną być kreatorkami swojego stylu życia i stylu osobistego. Wspomaga je w osiągnięciu wewnętrznej spójności i harmonii opartej na autentyczności, a następnie wypracowaniu i osiągnięciu stylu życia, jakiego pragną w różnych jego aspektach.

W pracy często wykorzystuje autorską metodę SZTUCoaching, aby pomóc klientom poznać swój potencjał, dotrzeć do prawdziwej tożsamości, wartości, wizji i misji życia. Poprzez obcowanie ze sztuką i jej kreowanie pozwala wniknąć głębiej w swój wewnętrzny świat.

W przygotowaniu jest jej publikacja dotycząca jej autorskiej metody pracy z drugim człowiekiem  oraz „Pogaduchy z sobą” – zbiór tekstów do autocoachingu.

www.facebook.com/Satysfakcja-Coachingiem-Malowana

Anita Putkiewicz

Coach szybkiej zmiany – w biznesie i życiu.

Dyplomowany terapeuta i instruktor metod komplementarnych.

Pomaga właścicielom firm, managerom i liderom zarządzać zespołami. Prowadzi program Zmiana 180°.

W swoim podejściu wykorzystuje techniki pracy z przekonaniami lidera i członków jego zespołu. Szczególnie skupia się nad przekonaniami, które blokują efektywną współpracę i realizację celów – zarówno firmowych, jak i osobistych. Po ich rozpoznaniu, pomaga klientom je uwolnić i zastąpić nowymi – wspierającymi.

Anita prowadzi coaching indywidualny i zespołowy.

www.coachingdlafirm-zmiana180.pl

Agnieszka Hölzer

Coach odkrywania wewnętrznej siły i energii

Pracuje z ludźmi, którzy pragną odkryć swoją wewnętrzną moc, potencjał i energię do działania na większą skalę, ale czują, że utknęli w miejscu.

Z myślą o tych, którzy czują, że mają potencjał w sobie, ale nie wiedzą, jak go wydobyć i pokazać światu swoje dary, talenty i najlepsze cechy, stworzyła autorski program Soul Purpose. Pomaga on zrozumieć siebie, wypracować przejrzysty plan oraz wygenerować siłę do działania i realizacji swojego potencjału.

W swojej pracy Agnieszka łączy sprawnie coaching z medytacją oraz energią Reiki. Połączenie tych metod pozwala jej na szybkie zdiagnozowanie i usunięcie hamujących blokad, które powodują zastój i brak ruchu w stronę własnej, unikalnej drogi i sukcesu.

Prowadzi warsztaty „Odkryj swój talent i pasję i zostań kreatorką własnego życia”.

www.agnieszkahoelzer.com