O 19 wspaniałych i generalnych porządkach w biznesie.

19 to moja szczęśliwa liczba. Albo tak sobie wmawiam od lat;) Nieważne. Ważne jest to, że…

z wielką przyjemnością rozpoczęłam intensywną pracę w programie PROSPERUJ JAKO COACH! edycja 2018/19 z osiemnastoma wspaniałymi coachami. W tym roku same dziewczyny, pełne marzeń, zamierzeń i energii do nauki i działania w swoim biznesie coachingowym. Pracują w trzech oddzielnych grupach po sześć osób w każdej. Ostatnia grupa jest moją 28-mą, a ja ciągle podchodzę do mojej pracy z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem. I cieszę się, że robię to, co robię.

A przyznam Ci się, że był jakiś czas temu moment, kiedy bałam się wypalenia. Miałam takie myśli, że może już za długo, że mi się znudzi, że czas na coś nowego. Ale bardzo nie chciałam zostawiać PROSPERUJ JAKO COACH!, bo to wspaniały i potrzebny program Wtedy postanowiłam przemeblować mój model biznesowy i poukładać w nim inaczej. Ograniczyłam bardzo swoją dostępność w ofercie coachingu indywidualnego, zrezygnowałam z aktywnego prowadzenia programu WYSTARTUJ JAKO COACH! i stworzyłam z niego bardzo dobry kurs online z moim ograniczonym zaangażowaniem czasowym i zamiast dwóch postanowiłam oferować jedną edycję rocznie programu PROSPERUJ JAKO COACH!

Te wszystkie zmiany podziałały na mnie i na mój biznes doskonale. Uwolniłam czas i energię na dodatkowy projekt, który ogromnie cieszy moje serce. Obiecuję, że podzielę się nim jak będzie tam coś więcej do pokazania. Nie obawiam się już wypalenia. Warto co jakiś czas zrobić generalne porządki.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com