Opinie o PROSPERUJ JAKO COACH!

Małgosiu masz świetną energię, łączysz w sobie lekkość, „ludzkie”, normalne podejście do życia ze stanowczością i mocnym charakterem w biznesie. I cały czas czuję, że Ty jesteś autentyczna, i chyba to właśnie jest dla mnie największą inspiracją! Autentyczność. Też tak chcę, być sobą i prywatnie, i w biznesie bo jaki jest sens robić cokolwiek inaczej?

Poza tym wszystko świetnie – organizacja, materiały, kontakt – jako klientka czułam się dobrze zaopiekowana 🙂 Dziękuję.

Agnieszka Tomal

Moje rezultaty:

– wypracowany model biznesu

– uwierzenie w siebie i w to co robię

– stworzony proces pozyskiwania nowych klientów

Miesięczne dochody przed udziałem: średnio 3000 zł, obecnie średnio 7500 zł.

Grzegorz

W program PROSPERUJ JAKO COACH! uwierzyłam od razu i z każdymi przekazanymi materiałami i z każdym spotkaniem upewniałam się, że to super program. Struktura GRATISOWEJ KONSULTACJI jest magiczna, bo jak to inaczej nazwać, jeśli po 8 przeprowadzonych konsultacjach mam TRZY podpisane umowy na coaching, a to wszystko w ciągu dwóch tygodni. Polecam z całego serca program Małgosi.

Joanna Baranowska

Ilość moich klientów przed i po udziale w programie:

Przed było ZERO, teraz mam 12.

Moje dochody przed programem – od zera do 800 zł, różnie, w zależności od tego, co się sprzedało, a raz się sprzedało, a innym razem się nie sprzedało.

Teraz 4500 zł. A to dopiero początek!”

Nauczyłam się zdobywać klientów i zarabiać. Dostałam narzędzia, do prowadzenia i rozwijania swojego biznesu.

Konkretne rezultaty:
– mam płatnych klientów
– umiem zdobywać klientów
– umiem zrobić kampanię marketingową
– umiem wycenić swoją pracę
– umiem oddzielić pracę od spraw domowych
– umiem dzielić czas na poszczególne działania związane z biznesem
– mam wysoką samoocenę
– mam wizję i misję, i cele.

Wzrosła moja samoocena. Wiem, co potrafię i na co mnie stać. A stać mnie na bardzo dużo!
Wzrosła moja pewność siebie i poczucie własnej wartości. Zrozumiałam, że moja praca ma cel i sens, ale też cenę. Odważnie mówię o swojej pracy i o tym, ile to kosztuje. Jestem w zgodzie ze sobą

Marzena Kopta

Wiedza i osadzenie tej wiedzy w konkretnych doświadczeniach prowadzącej. Czułem, że pracowałem z praktykiem, który działał na dwu różnych rynkach geograficznych, w tym zbudował praktykę od zera w nowym miejscu (co mi imponuje i utwierdza w przekonaniu, że system jest skuteczny). 

Małgosiu, chylę czoła, czapkę z głowy zdejmując i w ogóle bardzo mi się podoba Twój program, tempo pracy, ilość czasu na dojrzewanie pomysłów – zero presji, wszystko w moich rękach, pytania się wylęgają, jest miejsce na ich zadanie, jest miejsce na odpowiedzi cieszę się że trafiłem do Prosperuj 🙂 ślę serdeczności.

Artur Kruk

Zyskałam poczucie, że zawsze sobie poradzę i jeśli zechcę i się choć trochę postaram pieniądze nigdy nie będą dla mnie problemem.

Zyskałam poczucie, że mogę skalować działalność coachingową, prowadzić ją na żywo lub zdanie, w Warszawie lub na dalekiej wsi, w Polsce lub poza nią.

Dojrzałam jako coach i jako człowiek. Zrozumiałam, że mogę polegać na sobie w 100% i pod każdym względem.

Porównanie przed udziałem i po udziale w programie Prosperuj jako Coach!:

Przed: Z 1 klientem lub bez klientów

Po: Z wieloma klientami
Przed: Kompletnie nieświadoma tego jak sprawić, by ktoś zgodził się ze mną pracować

Po: Wiem dokładnie, co zrobić by mieć klientów
Przed: Nastawienie: jak wyjdzie to wyjdzie, jak nie to nie

Po: Nastawienie: wiem dokładnie kiedy wyjdzie, a kiedy nie i co zrobić, żeby wyszło (ile pracy muszę w daną rzecz włożyć, by utrzymać XYZ)

Przed: Przekonania: niektórzy mają szczęście więc im idzie w biznesie, udało im się przypadkiem, albo mają dojścia, znają ludzi, więc im wychodzi, bo mogą liczyć na czyjąś pomoc finansową i wsparcie

Po: Przekonania: szczęście w biznesie tworzę sama, tu nie ma przypadku, nie muszę nikogo znać, by mi wyszło. O moim sukcesie nie decyduje to czy mam ważnych znajomych, czy mieszkam w Warszawie, czy na wsi, czy mam czyjąś pomoc finansową czy nie.

Emilia Busłowicz

Zaczynałam program z totalną pustką w głowie, jak mam przekuć na karierę to, co na certyfikacie widniało jako Coach. Program dał mi solidne podstawy do zbudowania własnego businessu. Dostałam więcej, niż się spodziewałam.

Mira Karp

Dzięki programowi dookreśliłam się jako coach. Określiłam swoją grupę docelową i trafiłam do niej. Moje klientki chwalą coaching ze mną i osiągają konkretne rezultaty, są szczęśliwe i dumne. Program pozwolił mi doświadczyć mojej wartości jako coacha, dzięki pracy z klientkami, które płacą i są wdzięczne.

Anna S.

Mam jasność,  jak prowadzić i rozwijać mój biznes coachingowy. Uporządkowałam moją wiedzę i uwierzyłam w siebie. Nauczyłam się rozmawiać o konkretach i dzięki temu zniknęły moje wątpliwości dotyczące mojej grupy docelowej.

Elżbieta Maria D.

Rozwinęłam się jako coach prowadzący swoją firmę coachingową. Wzięłam odpowiedzialność za swój biznes. Zmobilizowałam się do działania. 
W trakcie trwania kursu przeprowadziłam cztery warsztaty i mam 6 nowych klientek!

Wszystkim opowiadam o PROSPERUJ JAKO COACH!, dla mnie to wielki skok rozwojowy, jako coacha i człowieka, a nie tylko w dziedzinie marketingu! Działanie nas tworzy, ten kurs przez działanie też nas zmienia w każdym obszarze. I powiem szczerze, że jest to wartość dodana, której ja się nie spodziewałam:)

Anna Wolska

Program wymaga włożenia energii oraz podejmowania działania, ale przynosi to bardzo konkretne rezultaty. Serdecznie go polecam każdemu coachowi, który jest ZDECYDOWANY profesjonalnie zajmować się biznesem coachingowym.

Magda

Słowa „własny biznes coachingowy” nie są już wielkim słoniem, do którego nie wiadomo jak podejść, tylko są już jakieś konkretne pomysły. Czuję się zainspirowana i dużo pewniej w tworzeniu własnych działań. Genialna była dla mnie pierwsza cześć programu – gdzie wszystko było nowe i niezwykłe, jak KTO I CO, JAK, ćwiczenie obiekcji czy niezwykła konsultacja gratisowa. Czuję, że na tym etapie wiele rzeczy z zakresu sprzedaży usług coachingowych zostało „przegadanych” na grupie i swobodniej, i z większą pewnością i poczuciem wartości tego, co robię mogę wyjść do klientów.

Co wyniosłam?
Wiem, jak poprowadzić gratisową konsultację
Wiem, w jakie działania marketingowe warto zainwestować swoją energię
Wiem, jak cały ten biznes zorganizować
Wiem, jak oszacować skuteczność moich działań
Mam (prawie ukończoną) stronę internetową
Przeprowadziłam pierwsze warsztaty w realu
Ruszył mój warsztat na Skypie
Zapowiadają się chętni na następny warsztat

Mam wytyczoną ścieżkę na najbliższą przyszłość – konkretny plan działania!

Nauczyłam się biznesu, jak nigdy dotąd.

Czuję, że posiadłam konkretne narzędzia do tego, by móc nimi dalej działać.

Są to konkretnie narzędzia istotne dla dokładnie mojej działalności, a nie wiedza o wszystkim – czytaj o wielu niepotrzebnych mi rzeczach.

Marzena Gabrysiak-Wąsowska

Wybór niszy był największym objawieniem w moim życiu jako coacha. To działa niesamowicie. Nagle wszystko zaczyna Ci się składać w całość. Łapiesz pomysły na każdym kroku. Zaczynają napływać osoby, które potrzebują właśnie Ciebie. Twoja pewność siebie zaczyna wzrastać z dnia na dzień i przekłada się na efekty pracy. Dobrze wiesz, czego chcesz, jak chcesz to osiągnąć i jesteś pewna swoich kompetencji i wartości programu, który stworzyłaś. Marketing przestaje być problemem. Jest naturalny i integralny z Tobą. Robisz go z czystą przyjemnością. Tego się nie da opisać. To po prostu trzeba wdrożyć i poczuć z jaką siłą działa.

Agata Byra-Młot

Zaskakująco skuteczny!!!
Podczas programu wzbogacicie się o umiejętności zaistnienia na rynku i opanowania go tak, by uzyskać stały strumień dochodów, dzięki któremu będziecie w stanie utrzymać siebie i swoją rodzinę.

To koniec szarpania się i „łapania klienta” oraz początek przemyślanego systemu marketingowego sprawdzającego się w 350%!!! Dlaczego w 350%? Jeżeli zaliczacie za udany miesiąc taki, w którym pozyskacie 2 nowych klientów, ja budując swoją praktykę, zdobyłam w miesiąc 7!!!

Niewątpliwie – współpraca z Małgosią oraz program to najlepiej spożytkowany czas i najlepiej wydane przeze mnie pieniądze!!!
Raz jeszcze polecam!”

Anna Kupisz-Cichosz, Praktykujący Coach

Czy program spełnił moje oczekiwania? TAK! TAK!! TAK!!!

Pokazał mi drogę i sposoby, jak budować biznes coachingowy. Oswoił mnie z marketingiem, pokazując „ludzką twarz” marketingu 🙂

Rezultaty? Przełomowe: pozyskiwanie klientów poprzez gratisowe konsultacje proponowane i przeprowadzane wg wytycznych PJC – już w marcu (program trwał od stycznia) miałam pełną praktykę (10 klientów) i listę oczekujących. Takich rezultatów oczekiwałam, ale nie na początku programu, lecz na zakończenie – czyli wielka niespodzianka i radość, no i wdzięczność oczywiście od adresem Małgosi.  

Najcenniejsze? Wszystko poukładane, logiczne, materiały bardzo szczegółowe!

Przed programem 2-3 klientów, teraz 8-10.

Małgosiu, przede wszystkim chciałabym Ci najgoręcej podziękować. Ja wiem, że to jest Twoja praca, ale to jest dużo więcej niż praca, to jest misja, którą pięknie (i profesjonalnie) wypełniasz. Dziękuję Ci za ten bardzo płodny, inspirujący i radosny czas z Tobą i dziewczynami :-*

Joanna Mazurek

 

Chciałam poznać całą strukturę prowadzenia biznesu coachingowego – od pozyskiwania klientów, przez tworzenie zrozumiałej oferty, po budowanie swojej marki. Wszystko to otrzymałam w programie, plus budowanie biznesu w zgodzie z własnymi wartościami. Zaskoczyła mnie też mnogość wielu zawiłych strategii biznesowych, o których czytałam wcześniej, ale z powodu zbyt mglistych przykładów nie wdrożyłam do biznesu. W PJC wszystko było przedstawione w bardzo czytelny i zachęcający sposób. Genialna też była metoda małych kroków i rozbrajania dużych projektów na małe zadania.

Dorota

Najbardziej dumna jestem z tego, że zaczęłam zarabiać i cieszyć się z prowadzenia firmy.

Dziękuję za Twoje stwierdzenie, że coach ma obowiązek mieć fajne życie. Mam od rodziców przekonanie, że na wszystko trzeba ciężko się napracować. Teraz gdy mam obowiązek mieć fajne życie i dawać przykład swoim klientom – po prostu daję przykład 🙂 I mam zachwyconych klientów i motywację, żeby dawać im tego więcej. Jestem bardzo obowiązkowa… Nareszcie jakiś przyjemny obowiązek 🙂

Bardzo się cieszę, że poleciła mi Ciebie Agata Dutkowska. Nie wiem, czy zdecydowałabym się sama na taki wydatek. Teraz wiem, że było to warte tych pieniędzy i czasu, i nie tylko. Myślę, że wiedza ze szkolenia będzie procentowała nawet kiedyś tam, gdy będę miała już inny biznes 🙂

Dziękuję za Twoje wsparcie i to, że zechciałaś się wszystkim podzielić. To było jedno z najlepszych szkoleń, bardzo adekwatne do potrzeb aktualnych – wspaniale prowadzisz grupy – wiem coś o tym jako HRowiec 🙂

Dorota Sosnowska

Chciałam poznać całą strukturę prowadzenia biznesu coachingowego – od pozyskiwania klientów, przez tworzenie zrozumiałej oferty, po budowanie swojej marki. Wszystko to otrzymałam w programie, plus budowanie biznesu w zgodzie z własnymi wartościami.

Zaskoczyła mnie też mnogość wielu zawiłych strategii biznesowych, o których czytałam wcześniej, ale z powodu zbyt mglistych przykładów nie wdrożyłam do biznesu. W PJC wszystko było przedstawione w bardzo czytelny i zachęcający sposób.

Genialna też była metoda małych kroków i rozbrajanie dużych projektów na małe zadania.

Dorota Jesiołowska-Sołoducha, www.wolnawewlasnejfirmie.pl

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com