TAK, możesz żyć z coachingu. Trzy dobre wiadomości.

Trzy dobre wiadomości na ten listopadowy dzień:

TAK, możesz utrzymywać się wyłącznie z coachingu!

Wbrew temu, co mówią na mieście. Obejrzyj video i zobacz, co należy zrobić. A zrobić należy 5 rzeczy.

W następnych tygodniach będę te 5 rzeczy omawiać na blogu, stay tuned:) Będą też webinary na ten temat.

Zapisy na 6-miesięczny program PROSPERUJ JAKO COACH!, zaczynający się w styczniu 2018, są od dzisiaj oficjalnie otwarte!

W tym programie uczysz się i budujesz swój biznes coachingowy. Taki, z którego można żyć. Jeżeli bierzesz pod uwagę udział, ale masz wątpliwości – skorzystaj z gratisowej konsultacji ze mną (info jak się zapisać na dole strony: program PROSPERUJ JAKO COACH!)

 

Jeżeli zapiszesz się w tym tygodniu na program PROSPERUJ JAKO COACH!, dostaniesz fajny bonus – BEZPŁATNY udział w całodziennym seminarium PROSPERUJ JAKO COACH!  w Warszawie już 9/12. Wartość 325 zł.

 

 • A ja mam przekonanie (może niesłuszne), że nie da się żyć wyłącznie z prowadzenia indywidualnych procesów coachingowych. Nie znam coacha, który zarabia tylko na indywidualnych procesach. I z tej perspektywy rozumiem stanowisko, że “nie da się wyżyć z coachingu”. Bo w sumie, jeśli pod “coaching” podepniemy warsztaty/szkolenia/kursy on-line bazujące na coachingu, pisanie książek itp. – to wtedy pełna zgoda. Można utrzymać się wyłącznie z coachingu.

  • Margaret Zukowska

   Kasiu, są też coachowie utrzymujący się wyłącznie z coachingu indywidualnego. Jak robiłam tak przez 7 lat, wielu moich absolwentów tak ma. Cieszę się, że temat zarezonował:)

   • Bardzo chętnie spotkałabym na kawie takich coachów i porozmawiała o ich tak zwanych P&L-ach. Bo na poziomie moich ambicji finansowych musiałabym się skłonność, żeby na dzień dzisiejszy osiągnąć cele finansowe 🙂 Ale może po prostu dla mnie to jeszcze ie ten etap? Kto wie 😉

    • Margaret Zukowska

     na początku grudnia będę robiła webinar JAK ZARABIAĆ 100.000 NA COACHINGU, zaproszenie wyślę:) W międzyczasie zainspirowałaś mnie do czegoś – przeprowadzenie wywiadu z którąś z absolwentek programu PROSPERUJ JAKO COACH!, która utrzymuje się całkowicie z coachingu. Dzięki:)

   • Bardzo chętnie spotkałabym na kawie takich coachów i porozmawiała o ich tak zwanych P&L-ach. Bo na poziomie moich ambicji finansowych musiałabym się sklonować albo wydłużyć dobę, żeby na dzień dzisiejszy osiągnąć cele finansowe wyłącznie procesami indywidualnymi:) Ale może po prostu dla mnie to jeszcze ie ten etap? Kto wie 😉